Casa Rusu recruteaza personal

03/01/2017 Romania, Galati, Tecuci Cuza Voda, Nr 64 267

Descriere

GESTIONAR
Candidatul ideal :
- Studii medii
- Experienta minim 2 ani in vanzari
- Posesor permis de conducere categ. B
- Cunostinte minime de contabilitate primara (aprovizionare, livrare)
- Bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa
- Spirit de initiativa

Descrierea jobului :
- Coordoneaza activitatea administrativa a magazinului
- Asigura gestiunea stocului de marfa (receptie, facturare)
- Cunostinte operare PC

Beneficii :
- Salariu fix + alte bonusuri in functie de performanta

MONTATOR MOBILA- MANIPULANT
- Experienta minim 1 an in domeniul montajului de mobilier
- Seriozitate si dorinta de munca
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Disponibilitate program prelungit

- Transportatea produselor de mobilier catre clienti
- Ansamblarea pieselor de mobilier conform schitelor de montaj
- Manipularea produselor de mobilier

Beneficii :

Details

PentruInchiriere
Numar camere0
Numar baii0
Suprafata locuibila0
Suprafata totala0
Etajul0
Etaje construtie0

ANUNȚURILE IMOBILIARE

Sunt postate doar pe website-ul imobiliare-tecuci.ro. Click AICI pentru detalii, sau sună la telefonul afişat mai sus.