ANUNŢURILE IMOBILIARE nu vor mai fi postate pe acest site.
Acestea vor fi postate doar pe website-ul Agenţiei imobliare EXTREM -  imobiliare-tecuci.ro
Pentru detalii contactează-ne prin e-mail contact@imobiliare-tecuci.ro sau la telefon 0771.620.068

Angajez lucrator calculator Tecuci

Raporteza anunt Spam Categorie gresita Duplicat Expirat Vandut

Internet Publicat pe data:: 15/02/2016
  • Judet:: Galati
  • Localitatea: Tecuci
  • Numar telefon: 0721337248
  • Adresa: Cuza-Voda

Angajez operator calculator cu experienta minima in domeniu .
Responsabilitati:
-scanarea si arhivarea documentelor societatii
-folosirea aplicatiei interne pentru a putea oferi clientilor informatii despre serviciile oferite.
-activitati de protocol.
Cerinte:
-persoana sociabila cu capacitati foarte bune de lucru in echipa
-bune cunostinte de operare PC
-proactivitate (nu cautam angajati care doar sa execute ci cautam colegi care vin proactiv cu idei noi pentru a imbunatati rezultatele echipei).

Pachetul salarial se negociaza in cadrul interviului. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati la tel. 0721337248 sau e-mail: psc.dragos@gmail.com

Details

PentruInchiriere
Numar camere0
Numar baii0
Suprafata locuibila0
Suprafata totala0
Etajul0
Etaje construtie0

Contacteaza vanzatorul

Spatiu publicitar