ANUNȚURILE IMOBILIARE

  Sunt postate doar pe website-ul imobiliare-tecuci.ro. Click AICI pentru detalii, sau sună la telefonul 0761.366.123.

ANUNȚURILE DE MEDIU

  Tariful pentru anunțurile de mediu este de 50 lei. Primiți factură, chitanță și un printscreen pe care-l puteți atașa la documentația pentru obținerea autorizațiilor. Publică anunțul și apoi sună-ne la tel 0761.366.123

Consilier portofoliu clienti Shop Tecuci Tecuci

Raporteza anunt Spam Categorie gresita Duplicat Expirat Vandut

Vanzari Publicat pe data:: 21/09/2016
  • Judet:: Galati
  • Localitatea: Tecuci
  • Numar telefon: 0752300914
  • Adresa: Tudor Vladimirescu, 66A

Aplica si tu daca:
- Ai o buna capacitate de comunicare si abilitati de negociere;
- Ai cunostinte bune de operare pe calculator – lucrul cu MS Office si capacitatea de a invata o aplicatie noua;
- Reactionezi rapid si poti gasi solutii optime in situatii de criza; ai rabdare si rezistenta la stres;
- Ai experienta în domeniul relaţiilor cu clienţii, vanzare directa si minim 6 luni in operaţii cu numerar/de casa si contabilitate primara - reprezinta un avantaj
- Esti motivat sa iti perfectionezi abilitatile de vanzare.

Descrierea jobului
- Gestionezi profitabil portofoliul de clienti, promovezi si vinzi servicii de telecomunicatii;
- Intampini amabil clientii la intrarea in shop, asiguri asistenta clientilor pe toata durata petrecuta in shop;
- Oferi infomatii detaliate despre serviciile si produsele companiei, intr-o maniera eficienta si politicoasa, tuturor clientilor;;
- Incasezi corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata

Details

PentruInchiriere
Numar camere0
Numar baii0
Suprafata locuibila0
Suprafata totala0
Etajul0
Etaje construtie0

Spatiu publicitar