NextGen - Tecuci angajeaza agent vanzari door-to-door Tecuci

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Vanzari Published date: 24/06/2015 Modified date: 25/06/2015
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Tecuci
  • Cartier: 0761 117 073

Responsabilităţile importante:
· Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei (activitate pe teren);
· Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;
· Îndeplinirea targetului lunar de vânzări;
· Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
Profilul candidatului:
Foarte bune abilităţi de comunicare şi ascultare activă, orientare către client, rezultate şi soluţii;
Dinamism, abilităţi organizatoric;
Cunoştinţe generale despre piaţa de telecomunicaţii;
Oferta (bonusuri, beneficii):
Recompensă financiară: salariu, comision din vânzări şi bonus pentru îndeplinirea targetelor;
Posibilitatea de promovare;
Training pentru dezvoltarea abilitaţilor de vânzare şi negociere;
Mediu de lucru dinamic şi antrenant;
Fără limită de vârstă.
Relatii la tel: 0761.117.073 sau mail: dumitru.carabulea@next-gen.ro.
Numai candidaţii care corespund cerinţelor poziţiei vor fi contactaţi.

Details

PentruInchiriere
Numar camere0
Numar baii0
Suprafata locuibila0
Suprafata totala0
Etajul0
Etaje construtie0

Contactează vânzătorul

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".