Angajam operatori pentru call center

  Serviciu Clienti

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de WhatsApp: 0730.154.368 !

Descrierea jobului:

- Acorda asistență clienților interni și externi prin intermediul tuturor canalelor de comunicare disponibile (prin e-mail, prin telefon, prin chat live, whatsapp, alte canale de comunicare care pot aparea pe parcurs)
- Gestioneaza reclamațiile pentru a oferi soluții și alternative adecvate în termenele limită
- Furnizeaza informații corecte, valide și complete utilizând metodele si instrumentele corecte
- Participa la programele de pregatire profesionala in vederea atingerii nivelului de performanta optim

Se ofera:
- Contract de munca din prima zi cu norma intreaga
- Salariul peste medie 4500 lei NET + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante - Se poate lucra de acasa
- Program de lucru: 12 ore (1 re libere
- Telefon de serviciu
- Laptop performant pentru introducerea comenzilor
- Training oferit la locul de munca
- Zile libere legale si concediu de odihna
- Abonament clinica privata - Regina Maria

Candidatul ideal:
- Abilitati: munca în echipa, comunicare, responsabilitate, organizare
- Persoana harnica, sociabila, deschisa, punctuala
- Voce placuta la telefon

Descrierea companiei:

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling sub brandul BONUS. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta.

Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

 Data publicării:

14/11/2021

 Data modificării:

30/11/2021

 Zona orașului:

Centru

 Adresa:

Tecuci

 Accesări

19

Informatii utile

  • Evitați înșelătoriile acționând la nivel local sau plătiți cu PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi în afara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri din afara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului"
Agenția Imobiliară EXTREM Tecuci

 Utilizator

 Telefon.: 0720.618.142

 Regiune: Galati

 Oraș: Tecuci

Contactați editorul

Trebuie să vă conectați sau să vă înregistrați un cont nou pentru a contacta editorul

Autentificare Inregistreaza-te! Cont gratuit